Daye Makine Elektronik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

e-mail

Broşür PDF

Ana Sayfa
 
Daye, rekabet gücünüzü ve kazancınızı destekleyen mükemmel kapsamlı otomasyon çözümleri sunar.

Yeni ürünleri global pazara sunma çalışmalarınıza, durmak bilmeyen iyileştirme, geliştirme gayretlerinize destek olacak ürün ve hizmetlerimiz etrafında işbirliği geliştirme isteğimizi dile getirdiğimiz bu platformun firmalarımıza faydalı olmasını temenni ediyoruz.

Her türlü otomasyon, mekatronik, robotik, hassas hareket kontrolü uygulamalarına açık; henüz ülkemizde üretilmeyen komponentleri, dünya pazarları ile eş zamanlı olarak uzun vadeli rekabetin çeperindeki değil; merkezindeki yeteneklerinizi destekleyecek biçimde sizlere sunuyoruz.

Bakış açısı ve rekabet temelinizin küresel yapı üzerine oturduğunu varsayıp, ihtiyacınız kadarına para ödemeniz için bünyesinde bulunan ileri teknoloji de dahil fonksiyonel ürünlere sahip olmanıza tevazu ile yardımcı olarak kâra ilişkin politikalarınızı desteklemeyi gelecek için sorumluluk kabul eden firmamıza ve partnerlerimize güvenebilir Mavilor Motors S.A.'nın uzman ve ustalığından istifade ederek stratejik ürünlerini en iyi maliyetlerle yatırımlarınızı tamamlama avantajları ile tek kaynaktan satın alabilirsiniz.

Concept of the Daye

Daye Machine Limited Company established in 1986 in Istanbul, Turkey. The focusing of company is supplying the servo drives, gearboxes, industrial motion control components for builders and users of automation equipment. The major co-operation partner is the Mavilor Motors S.A. at the supply houses.

Its motto is telling: Try to find the optimum solution with comprehensible investment.

Mavilor Logo
Copyright © 2008 Daye Makine Elektronik İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Kullanım Koşulları
Gizlilik Bildirimi