Daye Makine Elektronik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

e-mail

Broşür PDF

Ana Sayfa
 

KULLANIM KOŞULLARI: Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Daye Makine'ye aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacyıla dağıtılamaz.

Daye Makine sitesindeki bağlantılar sizi Daye Makine ağının dışına götürebilir. Daye Makine, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Daye Makine, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek bir değişiklikten sorumlu değildir. Daye Makine, kendisine bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Daye Makine, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Daye Makine sorumlu tutulamaz.

Internet aracılığıyla Daye Makine'ye ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Daye Makine'nin mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Daye Makine Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Daye Makine sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2008 Daye Makine Elektronik İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Kullanım Koşulları
Gizlilik Bildirimi