Daye Makine Elektronik İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

e-mail

Broşür PDF

Ana Sayfa
 

GİZLİLİK BİLDİRİMİ: Daye Makine, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Daye Makine, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek;

Kişisel bilgilere sadece yetkili Daye Makine personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Daye Makine, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, ya, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Daye Makine, sitesindeki bağlantılar aracylığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Daye Makine'nin gizlilik ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Copyright © 2008 Daye Makine Elektronik İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.
Kullanım Koşulları
Gizlilik Bildirimi